Župne obavijesti – 11. siječnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati.

Sutra završavamo blagoslov obitelji sa ulicama Lozančićeva, Selec, M. Gupca i dio Nove ulice u Brdovcu.

U subotu, 17. siječnja 2015. godine imati ćemo proslavu sv. Antuna Pustinjaka u Prudnicama. Procesija od kapelice sv. Antuna počinje u 16.00 sati, a odmah zatim slijedi sv. Misa.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila, Mali koncil – MAK i Veritas. Glas koncila donosi mnoge aktualnosti iz života Crkve u domovini i svijetu od kojih izdvajam reportažu o susretu mladih u Pragu u organizaciji braće i Taize-a. Glas koncila donosi i zanimljiv intervju s glumcem Andrijom Tunjićem, pod naslovom Kada se ljudi ne bojie, tada su najjači. Ima i mnoštvo drugih vrijednih i zanimljivih članaka