Zbor mladih “ISKRE”

Zbor mladih “Iskre” u našoj župi djeluje od 1995.  Danas zbor broji oko 40 članova.

Probe zbora su subotom u 9 sati i nedjeljom sat vremena prije večernje svete mise, subotom su probe u crkvi, a nedjeljom u dvorani pored crkve.

Osim animiranja nedjeljnog večernjeg misnog slavlja naš zbor razvija suradnju i sa drugim zborovima, posebice onima iz Zaprešićkog dekanata. Tako nam često dolaze drugi zborovi u goste, a i mi nastupamo na drugim župama, također razvijamo lijepu suradnju s Kulturno – umjetničkim društvima koji djeluju u našoj sredini, a organiziramo i druge kulturne manifestacije, poput našeg tradicionalnog koncerta u Uskrsno vrijeme.

Svake školske godine zbor mladih organizira audiciju s krizmanicima i tako dobivamo nove članove koji poslije i kao srednjoškolci nastavljaju suradnju sa zborom. No, otvorena srca primamo svakoga tko želi pjesmom slaviti Boga

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *