ŽUPNI OGLASI 24. kolovoza 2014

1. Danas je 21. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Budući da su Mise po ljetnom rasporedu, nedjeljom nemamo večernje Mise u 19.00 sati u župnoj crkvi.
2. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.
3. Danas počinjemo upisivati rezervacije za župno hodočašće na Trsat, na koje ćemo krenuti u subotu 13. 09. 2014., karte ćete dobiti iduće nedjelje – cijena hodočašća 100 kn.
4. Tradicionalno hodočašće mladih Zagrebačke nadbiskupije u hrvatsko nacionalno marijansko svetište Majke Božje Bistričke ove će se godine održati u subotu i nedjelju 13. i 14. rujna. Prijaviti se na hodočašće možete župnom vikaru ili župnoj animatorici Antoniji Okun (br. mobitela 091 799 74 88) – prijave traju do nedjelje 7. rujna. Troškovi hodočašća 70 kuna (40 kn povratna karta za vlak, 20 kn troškovi smještaja i doručak i 10 kn donacija za Fond «Mladi za mlade»)
5. Zahvaljujemo svima Vama koji doprinosite za potrebe Župe. Neka Vas Gospodin nagradi.
6. Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila – preporučujemo slijedeće članke: Izvještaj o posjetu pape Franje Republici Koreji povodom Dana azijske mladeži: «Ne bojte se unositi mudrost vjere na svako područje»; Reportaža o župi sv. Mihovila u Gradcu. Mjesto s tisuću stanovnika, a crkva dupkom puna – provjerite zašto! Osvrt Krešimira Cerovca na zakon o radu s crkvenoga motrišta. Te pročitajte svjedočanstvo Lovre Rebića – «Vjera mi je u životu ono što me drži».
Ženidbeni navještaj:

1. Željko Novak, sin Željka i Snježane Novak iz Šenkovca
Mateja Tomašec, kći Stjepana i Sanje Tomašec iz Novaka Bistranskih
vjenčanje: 30. 08. 2014. u Bistri

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *