Župne obavijesti – 30. srpnja 2017.

17. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz srpanj i kolovoz nemamo Mise u selima, kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

U subotu, 05. kolovoza 2017. godine imamo naše hodočašće na Mariju Bistricu. Jedan autobus kreće u 6.30 sati s Harmice te će na već uobičajeni način skupljati hodočasnike po selima, a u 7.00 sati krećemo do župne crkve. Molimo Vas da budete točni kako bismo na vrijeme mogli krenuti.

U subotu, 05. kolovoza 2017. godine neće biti večernje sv. mise u župnoj crkvi zbog hodočašća na Mariju Bistricu.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila donosi reportažu pod naslovom Hrvatska nije samo turističko, nego i duhovno odrešite, osvrčući se na bogatu ponudu duhovno aktivnoga ljetovanja za djecu, mlade i obitelji. Glas koncila donosi i zanimljiv komentar glavnog urednika pod naslovom Dosta je povratka kočenja hrvatskih iseljenika. Glas konc + Dodaj novu kategoriju ila donosi i druge vrijedne i zanimljive članke

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *