ŽUPNI OGLASI 31. kolovoza 2014.

1. Danas je 22. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Budući da su Mise po ljetnom rasporedu, danas još nemamo večernje Mise u 19.00 sati u župnoj crkvi. Od sljedeće nedjelje počinjemo sa večernjim sv. Misama. Ovaj tjedan još nećemo imati Mise po selima.
2. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.
3. Od sutra Župni ured ima radno vrijeme ujutro od 9.00 – 10.00, a poslije podne od 16.00 – 18.00 sati.
4. Još uvijek se možete prijaviti i preuzeti katre za župno hodočašće na Trsat, na koje ćemo ići u subotu 13. 09. 2014. Cijena hodočašća je 100 kn. Polazak će biti u 4.30 od Harmice, a u 5.00 od župne crkve.
5. Tradicionalno hodočašće mladih Zagrebačke nadbiskupije u hrvatsko nacionalno marijansko svetište Majke Božje Bistričke ove će se godine održati u subotu i nedjelju 13. i 14. rujna. Prijaviti se na hodočašće možete župnom vikaru ili župnoj animatorici Antoniji Okun (br. mobitela 091 799 74 88) – prijave traju do nedjelje 7. rujna. Troškovi hodočašća 70 kuna (40 kn povratna karta za vlak, 20 kn troškovi smještaja i doručak i 10 kn donacija za Fond «Mladi za mlade»)
6. Zahvaljujemo svima Vama koji doprinosite za potrebe Župe. Neka Vas Gospodin nagradi.
7. Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila – preporučujemo slijedeće članke: Izvještaj o radu Katehetske ljetne škole pod naslovom «Mediji nude brojne mogućnosti u radu s djecom i mladima»; Intervju s dr. Ivicom Kelamom «Genetički modificirano sjeme nema što tražiti na hrvatskim poljima»; a zanimljiva je i reportaža s dijamantnog pira Roka i Marije Bralić – roditelja desetero djece koji nas ohrabruju da se otvorimo životu; svakako pročitajte apel dr. Čivljaka uz pojavu smrtonosnog virusa Ebole; te što kaže ukrajinski nadbiskup Ševčuk o stanju u toj zemlji – ima još zanimljivih članaka koje vrijedi pročitati

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ

1. Damir Jurica sin Siniše i Ljerke r. Sabolić iz Zagreba – Miramarska
Maja Pavica Remenar kći Branimira i Đurđice r. Ključarić iz Prigorja Brdovečkog