Župne obavijesti – 16.rujna 2012.

Danas je 24. nedjelja kroz godinu.

Svete mise su u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati, a nakon mise ćemo imati klanjanje.

Sveta misa u Ključu će biti u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Dječji zbor » Plamenčići « počinje u subotu 22. rujna s redovitim probama. Probe se održavaju u kući kraj crkve, subotom od 10.00 do 11.00 sati. Pozivamo svu djecu da dođu, a roditelje da ih potaknu kako bi svojim pjevanjem slavili Gospodina i uveličali naša nedjeljna slavlja.

Svi koji su zainteresirani za hodočašće u Rim,koje će se održati od 04. do 09. studenoga,mogu se što prije, a najkasnije do 01.listopada javiti u župni ured.

Župa Marija Gorica organizira hodočašće u Svetu zemlju od 02. do 09. travnja 2013. godine. Cijena hodočađća je 1400 USD i sve je uključeno u cijenu, a može se platiti i  na rate. Zainteresirani se mogu javiti u Župni ured.

Zahvaljujemo svima Vama koji doprinosite za potrebe župe. Neka Vas Gospodin nagradi.

Od katoličkog tiska stigao je novi broj Glasa koncila.Uz Glas koncila u ovom broju dolazi nam mjesečni prilog Prilika.  Glas koncila nam među ostalim zanimljivim člancima donosi reportažu sa zagrebačkog hodočašća na Mariju Bistricu, a među ostalim i propovjed kardinala Bozanića na koju su se odmah obrušili mnogi mediji izvlačeći iz konteksta njegove riječi.