Župne obavijsti – 15. listopada 2017.

28. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise po selima su po redovitom rasporedu: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila. Uz Glas koncila u ovome broju dolazi i mjesečni prilog Prilika čija je glavna tema Prijetnje kršćanskim školama u Isusovoj domovini. Glas koncila donosi i reportažu iz Vatikana gdje je papa Franjo primio predsjednika hrvatske vlade. Glas koncila nam donosi i jednu zanimljivu vijest koju nisu prenijeli ostali mediji, a to je da se 07. listopada, na spomendan BDM od Krunice, u Poljskoj na 4000 mjesta uzduž granice molila krunica s nakanom da bi „Europa ostala Europa“. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *