Župne obavijesti – 7. travnja 2013.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.   Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati (osim u iduću nedjelju, zbog koncerta mladih), a u četvrtak nakon mise imamo klanjanje.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu, a u Prigorju u petak u 18.00 sati.

Sutra, u ponedjeljak, 8. travnja slavimo svetkovinu Naviještenja Gospodinova – Blagovijest. Sveta Misa u župnoj crkvi je u 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

U petak, 12. travnja 2013. u 20.00 sati imati ćemo roditeljski sastanak za roditelje prvopričesnika. Budući da je sastanak važan, molimo roditelje da se svakako odazovu. Također obavještavamo da će proba za prvopričesnike biti: prva grupa (to su djeca iz Brdovca i Drenja) u subotu, 13.04. od 10.30 do 12 sati. A druga grupa (djeca iz Laduča, Šenkovca i Savskog Marofa) od 12.30 do 14 sati. O tome će još biti govora i na roditeljskom sastanku.

Iduću nedjelju, 14. travnja 2013., ovdje u našoj župi održava se koncert zborova mladih. Zbog koncerta Sveta Misa će biti u 18.00 sati, koju predvodi vlč. Ivica Budinščak, povjerenik za mlade Zagrebačke nadbiskupije. Nakon Mise slijedi koncert. Sve vas lijepo pozivamo da podržite naše mlade i uživate u ljepoti raspjevane mladosti.

U nedjelju, 21. travnja 2013. mladi iz naše Nadbiskupije hodočaste u zagrebačku katedralu. Svetu Misu u 18.00 sati u katedrali predvodi kardinal Josip Bozanić. To je susret našeg Kardinala s mladima povodom Godine vjere. Katedrala će biti ispunjena mladošću i radošću iz svih krajeva naše Nadbiskupije u zajedničkom svjedočenju vjere. Sigurno će biti prekrasno. Zato pozivamo sve mlade da se odazovu i pridruže nam se. Mi organiziramo prijevoz autobusom. Za sve ostale informacije i prijave možete se obratiti ili kapelanu Tomislavi ili našim animatoricama.

Vjeronauk za krizmanike i prvopričesnike održava se po već uobičajenom rasporedu. Isto tako, za mlade susreti održavaju se petkom u 20h u kućici pored župne kuće.

Hodočašće za mlade u Međugorje biti će od 26. – 28. travnja 2013. godine. Cijena hodočašća je 350 kuna. Imamo još nekolio mjesta. Prijaviti se možete kod vlč. Tomislava.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi mnogo zanimljivih članaka.