Župne obavijesti – 14. lipnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz tjedan sv. Misa u Ključu će biti u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Sutra, 15. lipnja 2015. godine slavimo blagdan sv. Vida našega župnoga zaštitnika. Svete Mise su u 8.00, 11.00 i 19.00 sati. Svečanu večernju sv. Misu predvodi fra Ivica Vrbić, kapucin iz Dubrave uz koncelebraciju susjednih svećenika.

24. lipnja 2015. godine organizira se hodočašće sv. Ivi u Podmilačje. Cijena je 100 kuna. Zainteresirani se mogu javiti g. Stipi Mandiću na broj mobitela koji je na oglasnoj ploči.

Župa sv. Petra iz Zaprešića organizira u subotu 20. lipnja 2015. godine u 20.00 sati, u kripti crkve sv. Ivana Krstitelja, III. Zvučnik – Pojačaj dobar glas. Na susretu će gostovati bend Sliryc 33, pobjednici ovogodišnjeg Uskrs-festa. Plakat se nalazi na oglasnoj ploči.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila i Veritas. Glas koncila donosi više članaka iz Sarajeva s pastirskoga pohoda pape Franje. Glas koncila donosi i reportažu iz Maclja, s Mise povodom 70. obljetnice Križnoga puta na kojoj je bilo i pedesetak naših župljana. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

Danijel Balaban, sin Branka i Anđelke r. Gudelj iz Brdovca
Ivana Petrović, kći Gojka i Marije r. Lekić iz župe sv. Antuna Padovanskog iz Zagreba.
Vjenčanje: 20. lipnja 2015. u župi sv. Antuna Padovanskog u Zagrebu.