Župne obavijesti – 31.svibnja 2020.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

DUHOVI

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima još nećemo imati.

Za sve što trebate u župnom uredu molimo Vas da se javite najprije telefonom ili elektroničkom poštom.

Priliku za ispovijed imate svakoga dana, osim nedjeljom, od 18.00 – 18.45 sati u kući kraj crkve. Molimo Vas da po mogućnosti imate masku za dolazak na ispovijed.

Molimo Vas da se pridržavate epidemioloških mjera i socijalne distance.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila donosi mnoge aktualnosti iz života Crkve u svijetu i Domovini od kojih izdvajamo razgovor s povjesničarom dr. Zlatkom Begonjom  o nasljeđu komunističkih poratnih odmazda. Glas koncila donosi i reportažu iz Vatikana gdje je Papa otvorio Posebnu godinu obljetnice enciklike „Laudato si“. Glas koncila donosi i zanimliv komentar glavnoga urednika pod naslovom Izazov povratka u normalno stanje, a komentar je o povratku u normalno stanje nakon popuštanja mjera koje su donesene zbog korone.