Župne obavijesti – 31. siječnja 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati.

Mise u selima su po sljedećem rasporedu: u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati. U Prigorju u utorak neće biti sv. Misa jer je Svijećnica pa imamo Misu u Laduču.

U utorak je blagdan Prikazanja Gospodinova – Svijećnica. Sveta Misa u župnoj crkvi je u 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Na misama ćemo blagosloviti svijeće. Svijeće možete ponijeti od kuće ili ih možete kupiti u crkvi prije Mise.

U srijedu se slavi sv. Blaž. Kao što je običaj uz blagdan sv. Blaža, pod Misom ćemo imati blagoslvo grla.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila i Glasnik Srca Isusova. Glas koncila nam donosi reportažu za Svećeničkog teološko-pastoralnog tjedna koji se prošli tjedan održavao u Zagrebu. Glas koncila donosi i reportaže sa Molitvenih okupljanja povodom molitvene osmine za jedinstvo kršćana. Glas koncila donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom „Tko to najavljuje idološkli rat?“ kao i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.