Župne obavijesti – 31. prosinca 2017.

SVETA OBITELJ – STARA GODINA

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Radnim danom, zbog blagoslova obitelji, sv. Misa u župnoj crkvi je ujutro u 7.30 sati.

Sutra, u ponedjeljak, je Nova godina. Sv. Mise ćemo imati u župnoj crkvi u 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 11.00 sati. U župnoj crkvi nema mise u 8.00 sati. Na Novu godinu u našoj župi imamo godišnje klanjanje. Zajedničko klanjanje će biti od 16.00 do 18.00 sati. Pozivamo Vas na Klanjanje jer je to naša zajednička molitva za potrebe župe i Nadbiskupije.

U subotu, na blagdan Bogojavljenja ili sv. Tri Kralja sv. Mise su po nedjeljnom rasporedu u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. U župnoj crkvi pod Misom u 8.00 sati i u Laduču ćemo imati blagoslov vode.

Ovaj tjedan nastavljamo s blagoslovom obitelji po rasporedu kako je objavljen u župnom listiću. Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer to je molitva za Vašu obitelj.

Na izlazu iz crkve možete uzeti Božićno pismo s rasporedom Blagoslova obitelji i Bogoslužja u Božićno vrijeme.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila koji je od prošle nedjelje Božićni dvobroj, te Mali koncil – MAK. Glas koncila nam donosi više zanimljivih članaka o Božićnome otajstvu.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *