Župne obavijesti – 31. ožujka 2013.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Sv. Misa u Ključu će biti danas u 16.00 sati, a u Drenju u petak u 18.00 sati. U srijedu neće biti misa u Ključu.

Sutra, na Uskrsni ponedjeljak sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Sutra nemamo večernju Misu u župnoj crkvi. Sutra će se u našoj župnoj crkvi održati Uskrsni koncert u 12.00 sati. Koncert će izvesti ansambl puhača BC Brass, koji su nam već poznati. Na repertoaru će biti poznate skladbe klasične glazbe i uskrsne pjesme. Ulaz je slobodan.

U subotu i nedjelju, 6. i 7. travnja 2013. godine u Lužnici će mladi iz Marijine legije iz čitave Hrvatske imati svoj susret. Nekima od njih će biti potreban smještaj. Ukoliko netko može i želi primiti na jedno noćenje nekoga od tih mladih neka se javi članovima naše Marijine legije koji će vam dati sve ostale informacije.

Hodočašće za mlade u Međugorje biti će od 26. – 28. travnja 2013. godine. Cijena hodočašća je 350 kuna. Prijaviti se možete kod vlč. Tomislava.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam u ovome broju donosi Uskrsne poruke i čestitke naših biskupa. Glas koncila nam također donosi mnoge vijesti o aktivnostima Pape Franje i mnoge druge zanimljive članke.