Župne obavijesti – 30. prosinca 2012.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 7.30 sati. Radnim danom nemamo večernje sv. Mise.

Sutra, ponedjeljak na Staru godinu sv. Misa će biti u 18.00 sati. Dođimo i zahvalimo Gospodinu za sve što smo od njega primili kroz ovu godinu.

U utorak, na Novu godinu u našoj župi imamo godišnje klanjanje. Klanjanje će biti od 16.00 do 18.00 sati. Pozivamo Vas na Klanjanje jer je to naša zajednička molitva za potrebe župe i Nadbiskupije. Sv. Mise na Novu godinu su u 11.00 i 18.00 sati u župnoj crkvi, a u Laduču u 11.00 sati.

Sljedeće nedjelje je blagdan Bogojavljenja ili sv. Tri Kralja sv. Mise su po nedjeljnom rasporedu u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. U župnoj crkvi pod Misom u 8.00 sati i u Laduču pod Misom ćemo imati blagoslov vode.

Blagoslov obitelji ovaj tjedan ćemo obavljati prema rasporedu kako je objavljen u župnom listiću. Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer je to molitva za Vašu obitelj.

Zahvaljujemo obitelji Drage i Jadranke Bukovina i obitelji Stipe Gelo koji su darovali po jedan bor za našu crkvu, kao i g. Tomislavu Jerkoviću  i g. Ivanu Martinku čijim su trudom dopremljeni do crkve. G. Ivan Martinko je također dopremio borove za kapelu u Laduču. Hvala i našim zvonarima  – obitelji Regvart u župnoj crkvi i obitelji Škrbec u Laduču što su se pobrinuli za kićenje i uređenje božićnih jaslica.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila koji je od prošle nedjelje dvobroj. Isto tako imate list Narod i Glasnik Srca Isusova.