Župne obavijesti – 30. lipnja 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

13. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan sv. Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Od ovoga tjedna do jeseni nemamo sv. Mise u selima. Isto tako, od sljedeće nedjelje, preko ljeta, nemamo nedjeljom večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Župni ured ima od sutra ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportažu iz Zagreba gdje je na Dan državnosti u crkvi sv. Marka održana misa za Domovinu. Glas koncila donosi razmišljanje o Dokumentu „Muško i žensko stvori ih“ koji govori o pitanju roda u odgoju i rodnoj ideologiji. Glas koncila donosi i mnogo drugih aktualnosti iz života Crkve u domovini i svijetu.

ženidbeni navještaj:

Stipo Svalina, sin Frane i Nediljke r. Gelo iz Brdovca

Karla Zrno, kći Filipa i Nevenke r. Jurič s Kupresa.

Vjenčanje: 06. srpnja 2019. u župi sv. Obitelji na Kupresu.

Hrvoje Barbarić, sin Mate i Anđe r. Garić iz župe sv. Marka iz Jakuševca

Suzana Štros, kći Željka i Sanje r. Španiček iz Šenkovca.

Vjenčanje: 19. srpnja 2019.