Župne obavijesti – 30.lipnja 2013.

Danas je 13. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Od ovoga tjedna pa sve do rujna nećemo imati mise po selima.

Od sljedeće nedjelje imamo Mise po ljetnom rasporedu i to u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Od sutra župni ured ima ljetno radno vrijeme od 17.30 do 18.30 sati.

Počnimo se pripremati i za naše hodočašće na Mariju Bistricu. To će biti prve subote u kolovozu, 03. kolovoza. O prijavama za hodočašće ćemo Vas naknadno obavijestiti.

Iz župe Sesvetska Sopnica dobili smo obavijest o susretu vjernika kotorvarsoške doline koji će biti 07. srpnja. Oglas se nalazi u oglasnom ormariću.

Zahvaljujemo gđi. Nadi Galić i gđi. Janji Jerković koje su očistile i uredile kapelicu sv. Tri Kralja kraj župne kuće.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportažu sa mise zadušnice za žrve bačene u jamu Jazovku pod naslovom Zašto na ovo stratište nitko od vlasti još nije došao. Zanimljiv je također komentar glavnoga urednika pod naslovom Slijedi li kompromitacije EU-a. Ima i mnoštvo drugih zanimljivih članaka.