Župne obavijesti – 29. travnja 2018.

5. VAZMENA NEDJELJA

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima kroz ovaj tjedan su po uobičajenom rasporedu, u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Slijedeće nedjelje, 06. svibnja 2018. godine pod Misom u 11.00 sati ćemo imati slavlje Prve sv. Pričesti u našoj župi.

U petak, 04. svibnja 2018. godine naši će vatrogasci pod Misom u 19.00 sati u Župnoj crkvi proslaviti nebeskog zaštitnika sv. Florijana.

Organiziramo hodočašće u svetište Gospe od brze pomoći u Slavonskom Brodu, a usput bi posjetili još neka zanimljiva mjesta. Hodočašće će biti u subotu 12. svibnja 2018. godine. Cijena prijevoza je 100 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Novi broj Glas koncila donosi nam razgovor s novim hvarskim biskupom mons. Petrom Palićem. Uz ostale zanimljive i vrijedne članke novi broj Glasa koncila nam donosi zanimljiv kometar glavnoga urednika pod naslovom Pobrkani prioriteti.

ženidbeni navještaj:

Antonio Jakovina, sin Bernarda i Valerije r. Pielić iz Ključa Brdovečkog

Lucija Ćuk, kći Josipa i Marice r. Poje iz župe Presvetog Trojstva, Kraljevec na Sutli.

Vjenčanje: 11. svibnja 2018. u župi Kraljevec na Sutli

Hrvoje Šoštarić, sin Mladena i Nade. r. Pavlek iz Drenja Brdovečkog

Lana Ribarić, kći Josipa i Jelke r. Đurinović iz župe Marije Kraljice apostola iz Zaprešića

Vjenčanje: 04. svibnja 2018. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.

Ivan Harapin, sin Mirka i Đurđe r. Bogović iz iz župe Presvetog Trojstva, Kraljevec na Sutli.

Ifigenija Terezija Ključarić, kći Krune i Tanje r. Bočak iz Javorja.

Vjenčanje: 09. lipnja 2018.