Župne obavijesti – 29.travnja 2012.

Danas je nedjelja Dobroga pastira, dan kada se na osobit način molimo za duhovna zvanja.

Svete mise su u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati, a u četvrtak nakon mise imamo klanjanje.

Sveta misa u Ključu će biti u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

U utorak započinjemo mjesec svibanj, mjesec posvećen Mariji. Nemojmo zaboraviti molitvu krunice osobito kroz taj mjesec.

Sljedeći vikend se održava Susret hrvatske katoličke mladeži u Sisku. Na susretu će biti 47 mladih iz naše župe, pratimo ih svojom molitvom.

Susreti za mlade održavaju se petkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

Na ulazu u crkvu imamo novi oglasni ormarić. Zahvaljujemo g. Stjepanu Petek koji ga je izradio i postavio.

Od katoličkog tiska stigao je novi broj Glasa koncila i Glasnik Srca Isusova. Glas koncila nam među ostalim zanimljivim člancima donosi zanimljiv intervju s prof. dr. Antom Čorušićem iz KBC-a Zagreb koji sa liječničkog i znanstvenog stajališta govori o Medicinski potpomognutoj oplodnji. Zanimljiv je također izvještaj sa Papine kateheze pod naslovom Ljepota prve pričesti.