Župne obavijesti – 29. studenoga 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Danas započinjemo vrijeme došašća i novu crkvenu godinu. U došašću svaki dan, osim nedjeljom, imamo sv. Mise zornice ujutro u 6.00 sati. Radnim danom nema večernje sv. Mise.

Najavljujemo da ćemo našu župnu ispovijed imati u subotu 12. prosinca 2015. godine u 15.00 sati. Planirajte si taj dan da bi se tako pripremili za blagdan Božića.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam u novome broju donosi opširnu reportažu sa znanstvenoga skupa o bl. Alojziju Stepincu pod naslovom Istina o bl. Alojziju Stepincu: na dobro Hrvata i Srba. Glas koncila uz godinu posvećenoga života donosi razgovor s p. Jozom Ivićem pod naslovom Vjeran sebi i Bogu, biti čovjek široka srca. P. Jozu, vjerujem, dobro poznajemo jer je duže vrijeme bio u Zaprešiću. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.