Župne obavijesti – 29. lipnja 2014.

Sv. Mise su danas u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz sljedeća dva mjeseca nećemo imati sv. Mise u selima. Isto tako, od sljedeće nedjelje do kraja kolovoza nećemo imati večernju sv. Misu nedjeljom.

Od sutra do kraja kolovoza radno vrijeme župnoga ureda biti će radnim danom od 17.00 do 18.00 sati. Ukoliko netko ne može u to vrijeme možete se telefonom najaviti i dogovoriti neko drugo vrijeme.

Naše župno hodočašće u Mariju Bistricu planiramo za subotu, 02. kolovoza 2014. godine. Za hodočašće ćete se moći prijaviti od sljedeće nedjelje.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportažu sa proslave 25. obljetnice biskupstva kard. Josipa Bozanića. Glas koncila također donosi reportažu sa popljavenih područja od nedavne poplave. Glas koncila donosi i mnogo drugih i zanimljivih članaka koje vrijedi pročitati.