Župne obavijesti – 28. travnja 2013.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati, a u četvrtak nakon mise imamo klanjanje.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu u 18.00 sati. Ovaj tjedan nemamo misu u Drenju zbog pripreme i ispovijedi Krizmanika.

Krizmanici imaju trodnevnu pripremu za Krizmu u srijedu, četvrtak i petak, prema rasporedu koji je objavljen roditeljima na roditeljskom sastanku.

U subotu će biti Krizma u našoj župi. Svečana sv. Misa počinje u 11.00 sati, a predvodi je mons. Ivan Miklenić, glavni urednik Glasa koncila. U subotu nema večernje mise u župnoj crkvi.

U subotu se slavi sv. Florijan, zaštitnik vatrogasaca. Naši vatrogasci će imati misu i proslavu u Ključu u 19.00 sati.

Marijina legija organizira hodočašće u Vepric, 01. lipnja. Podaci za prijavu se nalaze na oglasnoj ploči.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi vijest o imenovanju novoga Đakovačko-osječkoga nadbiskupa mons. Đure Hranića, te njegov životopis. Isto tako, Glas koncila nam donosi vijest o hodočašću mladih naše nadbiskupije u katedralu koje je bilo prošle nedjelje, a na kojem je sudjelovao i lijepi broj mladih iz naše župe.