Župne obavijesti – 28. prosinca 2014.

Danas je blagdan Svete Obitelji. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su radnim danom u 7.30 sati. Radnim danom nemamo večernje sv. Mise.

U srijedu, na Staru godinu sv. Misa će biti u 18.00 sati. Dođimo i zahvalimo Gospodinu za sve što smo od njega primili kroz ovu godinu.

U srijedu, na Novu godinu u našoj župi imamo godišnje klanjanje. Klanjanje će biti od 16.00 do 18.00 sati. Pozivamo Vas na Klanjanje jer je to naša zajednička molitva za potrebe župe i Nadbiskupije.

Sv. Mise na Novu godinu su u 11.00 i 18.00 sati u župnoj crkvi, a u Laduču u 11.00 sati. Na Novu godinu nema mise u 8.00 sati.

Blagoslov obitelji ovaj tjedan ćemo obavljati prema raporedu kako je objavljen u župnom listiću. Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer je to molitva za Vašu obitelj.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila koji je od prošle nedjelje dvobroj.