Župne obavijesti – 28. lipnja 2020.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

13. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima nećemo imati do jeseni.

Počinje ljetno vrijeme, vrijeme godišnjih odmora, pa od sljedeće nedjelje nećemo nedjeljom imati večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Sutra se slavi svetkovina sv. Petra i Pavla. sv. Misa će u župnoj crkvi biti u 19.00 sati.

Za sve što trebate u župnom uredu molimo Vas da se javite najprije telefonom ili elektroničkom poštom. Župni ured od sutra ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 – 18.00 sati.

Priliku za ispovijed od ovoga tjedna imate petkom od 18.00 – 18.45 sati u kući kraj crkve. Za ostale dane, ispovijed je po dogovoru. Molimo Vas da imate masku za dolazak na ispovijed.

Molimo Vas da se pridržavate epidemioloških mjera i socijalne distance.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila donosi reportažu iz Šibenika gdje je prošle nedjelje proslavljena 50. obljetnica kanonizacije sv. Nikole Tavelića. Glas koncila donosi i pismo Hrvatskoga saveza za nedjelju političkim strankama u Republici Hrvatskoj protiv rada trgovina nedjeljom. Uz ostale vrijedne članke Glas koncila donosi reportaže iz više naših biskupija gdje su ovih dana održana svećenička ređenja.

ženidbeni navještaj:

Jakov Vidović, sin Ivana i Višnje r. Vuković iz župe Dobroga Pastira iz Brestja

Ivana Tomić, kći Ivice i Lucije r. Dodig iz Brdovca.

Vjenčanje: 01. kolovoza 2020. u župi sv. Antuna Padovanskog u Zagrebu.