Župne obavijesti – 28. lipnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Od ovoga tjedna pa do kraja mjeseca kolovoza zbog godišnjih odmora nećemo imati mise u selima. Isto tako, od sljedeće nedjelje nećemo do kraja kolovoza imati nedjeljnu sv. Misu u župnoj crkvi navečer u 19.00 sati.

Najavljujemo da ćemo i ove godine ići na naše hodočašće Majci Božjoj bistričkoj. Hodočašće ćemo imati u subotu 01. kolovoza. Obavijesti o prijavi za hodočašće dati ćemo tijekom mjeseca srpnja.

Vama koji odlazite na godišnji odmor želimo da se lijepo odmorite i obnovite svoje snage.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila donosi reakciju Nadbiskupskoga duhovnoga stola na govor ministra iz Vlade Republike Srbije u Jadovnu. Glas koncila donosi prikaz nove Papine enciklike «Laudato si». Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.