Župne obavijesti – 28. kolovoza 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Od sljedeće nedjelje ćemo opet imati večernju sv. Misu u 19.00 sati u Župnoj crkvi.

Župni ured još ovaj tjedan ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje proslaviti ćemo Dan Brdovca. Svečana sv. Misa će biti u 11.00 sati, a u 10.30 sati ćemo imati procesiju od kapelice sv. Ivana kraj Općine. Pozivamo Vas da se priključite i procesiji.

Naše hodočašće na Trsat imati ćemo u subotu, 17. rujna 2016. godine. Od danas se možete prijaviti za hodočašće i preuzeti kartu. Cijena hodočašća je 100 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila. Glas koncila nam donosi reportaže s proslave Velike Gospe diljem domovine. Uz ostale vrijedne članke Glas koncila donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Počelo je oslobađanje Hrvatske.

ženidbeni navještaj:

Marko Pršlin, sin Čede i Veronike r. Brkić iz župe sv. Petra iz Zaprešića

Helena Mudri, kći Pavla i Snježane r. Herceg iz Šibica.

Vjenčanje: 24. rujna 2016. u župi sv. Petra u Zaprešiću.