Župne obavijesti – 26. travnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz tjedan sv. Misa u Ključu će biti u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak neće biti sv. Misa nego će biti u Prigorju u 18.00 sati, budući da slavimo sv. Josipa radnika.

U subotu, 02. svibnja 2015. godine u 11.00 sati u našoj župi imamo slavlje sakramenta sv. Potvrde. Djelitelj sv. Potvrde biti će naš Kardinal. Zbog slavlja sv. Potvrde u subotu nećemo imati večernju sv. Misu. Isto tako, dječji zbor u subotu neće imati probu pjevanja.

Kandidati za sv. Potvrdu imaju u srijedu, 29. travnja u 20.00 sati probu u crkvi, a u četvrtak, 30. travnja u 19.45 imaju sv. Ispovijed. Na ispovijed su pozvani i roditelji i kumovi. Zbog toga u četvrtak nećemo imati klanjanje nakon sv. Mise.

Još imamo 3 slobodna mjesta za hodočašće u Rim pa ako ima zainteresiranih možete se javiti u Župni ured.

Molitveni vijenac Kraljice obitelji organizira hodočašće u Mariju Bistricu 16. svibnja 2015. godine. Za informacije se možete obratiti gđi. Sanji na broj telefona 33 96 435.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam u novome broju donosi reportažu s 2. nacionalnog susreta hrvatskih katoličkih obitelji koji se održao prošle nedjelje na Trsatu, a na kojemu su bili i predstavnici naše župe. Glas koncila nam donosi i izvještaj o djelovanju Caritasa zagrebačke nadbiskupije za 2014. godinu. Iz izvještaja je jasno vidiljivo koliko Caritas pomaže najpotrebnijima i koliko se iz godine u godinu povećava broj potrebnih. Glas koncila donosi i druge vrijedne i zanimljive članke.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

Davor Kovačević, sin Nevena i Emilije r. Pogorilić iz Brdovca
Ivana Rumbak, kći Ivana i Jadranke r. Prpić iz Brdovca.
Vjenčanje: 05. lipnja 2015.

Zoran Vidović, sin Pave i Snježane r. Anić iz Brdovca
Tajana Rački, kći Roberta i Senije r. Mihelić iz Brdovca.
Vjenčanje: 09. svibnja 2015.