Župne obavijesti – 27. srpnja 2014.

Danas je 17. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Budući da su Mise po ljetnom rasporedu, nedjeljom nemamo večernje Mise u 19.00 sati u župnoj crkvi.

Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

U subotu naša župa ide na hodočašće u Mariju Bistricu. Polazak je u 6.00 sati od Harmice, a u 6.30 ispred župne crkve. Molim Vas da budete točni kako bismo na vrijeme mogli krenuti. Ima još nekoliko mjesta u trećem autobusu. Cijena je 50 kuna. Zbog hodočašća u subotu nećemo imati svetu Misu u župnoj crkvi u 19.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam u novome broju donosi tekst o smrti don Živka Kustića osnivača i dugogodišnjeg glavnog urednika Glasa Koncila. Glas koncila nam također donosi reportažu o Hrvatskim svjetskim igrama – sportskim igrama hrvata iz dijaspore i domovine. Glas koncila nam donosi i vrlo zanimljiv intervju sa g. Mladenom Ivezićem, autorom knjige «Titov Jasenovac». Ima i mnogo drugih zanimljivih članaka.

Ženidbeni navještaj:

Marin Petrović, sin Blaženka i Sanje r. Dodik iz Laduča

Željka Čičko, kći Željka i Višnje r. Hrgar iz Laduča.
Vjenčanje: 12. rujna 2014.