Župne obavijesti – 27. prosinca 2015.

Danas je blagdan Svete Obitelji. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su radnim danom u 7.30 sati. Radnim danom zbog Blagoslova obitelji nemamo večernje sv. Mise.

U četvrtak, na Staru godinu sv. Misa zahvalnica će biti u 18.00 sati. Dođimo i zahvalimo Gospodinu za sve što smo od njega primili kroz ovu godinu.

U petak, na Novu godinu u našoj župi imamo godišnje klanjanje. Zajedničko klanjanje će biti od 16.00 do 18.00 sati. Pozivamo Vas na Klanjanje jer je to naša zajednička molitva za potrebe župe i Nadbiskupije. Sv. Mise na Novu godinu su u 11.00 i 18.00 sati u župnoj crkvi, a u Laduču u 11.00 sati. Na Novu godinu nema mise u 8.00 sati.

Blagoslov obitelji ovaj tjedan ćemo obavljati po raporedu kako je objavljen u župnom listiću. Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer je to molitva za Vašu obitelj.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila i Glasnik Srca Isusova. Glas koncila je prošle prošle nedjelje izašao kao božićni dvobroj pa ako ga još niste uzeli možete to danas.