Župne obavijesti – 27. ožujka 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati, a u Ključu u 17.00 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Sutra na Uskrsni ponedjeljak sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Sutra nema večernje sv. Mise.

Sestra Antonija moli pjevače iz dječjega zbora da dođu na misu u 11.00 sati na kor.

Kroz tjedan sv. Mise u selima su u Prigorju u utorak, Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Zahvaljujemo svima koji su se na bilo koji način uključili da bi nam ovo sveto trodnevlje prošlo svečano i u pobožnosti: đakonu, pjevačima, čitačima, ministrantima, zvonarima i onima koji su očistili crkvu da nam bude uredna i čista.

U subotu ćemo imati naše hodočašće u Aljmaš, Vukovar i Ilok. Polazimo u 4.00 sata ujutro od župne crkve pa molimo one koji su se prijavili da budu točni da možemo na vrijeme krenuti. A one koji još nisu platili, molimo da plate troškove puta.

Od katoličkoga tiska danas imate Uskrsni broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi Uskrsne poruke naših biskupa. Glas koncila donosi i više drugih članaka o Uskrsu. Novi broj glasa koncila donosi i razgovor s Francescom Vaiasusom pod naslovom Bog je u mojem životu objavio da je jači – razgovor govori o njegovu opsjednuću i oslobođenju.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

Mario Gerjević, sin Marijana i Nevenke r. Škaler iz Ključa Brdovečkog

Rozalija Švec, kći Kreše i Maje r. Vunetić iz Drenja Brdovečkog.

Vjenčanje: 17. lipnja 2016.

Ivo Zečević, sin Mate i Ljube r. Marković iz Prigorja Brdovečkog

Dijana Došen, kći Ante i Božane r. Radulović iz Brdovca.

Vjenčanje: 14. kolovoza 2016.