Župne obavijesti – 27. kolovoza 2017.

21.NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz srpanj i kolovoz nemamo Mise u selima. Od sljedeće nedjelje ćemo opet imati večernju sv. Misu u 19.00 sati u Župnoj crkvi.

Naše hodočašće na Trsat imati ćemo u subotu, 16. rujna 2017. godine. Od danas  se možete prijaviti za hodočašće i pruzeti kartu. Cijena hodočašća je 100 kuna

09. i 10. rujna održati će se Hodočašće mladih Zagrebačke nadbiskupije u Mariju Bistricu. Mladi zainteresirani za hodočašće mogu se za prijavu i informacije obratiti vlč. Marku, župnom vikaru ili župnim animatorima mladih.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila. Glas koncila donosi zanimljiv komentar glavnog urednika pod naslovom Hrvatska nije sekularna država. Glas koncila donosi reportažu sa katehetske ljetne škole za vjeroučitelje u srednjim školama. U Glasu koncila pročitajte poruku za novu školsku i katehetsku godinu, poruku potpisuje mons. Đuro Hranić, đakovačko – osječki nadbiskup, pod naslovom Škola i vjeronauk pred izazovom obrazovne reforme.

ženidbeni navještaj:

Marko Krčelić, sin Damira i Anite r. Bramen iz Prudnica

Ivana Obranković, kći Stjepana i Marije r. Glogović iz Marije Gorice.

Vjenčanje: 23. rujna 2017. u Mariji Gorici.

Ivan Poslek, sin Darka i Mire r. Tisanić iz Klanjca

Lucija Debeljak, kći Mladena i Miljenke r. Martinko iz Laduča.

Vjenčanje: 30. rujna 2017.

Ivan Lijović, sin Ivice i Biserke r. Ružić iz Zdenaca Brdovečkih

Ivana Tomazetić, kći Žarka i Dragice r. Korda iz župe Bezgrešnog Srca Marijina, Zagreb – Jordanovac.

Vjenčanje: 08. rujna 2017. na Jordanovcu.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *