Župne obavijesti – 26. svibnja 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

6. USKRSNA NEDJELJA

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati. U četvrtak nakon Mise imamo Euharistisjko klanjanje.

Mise u selima kroz ovaj tjedan su: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak 18.00 sati.

U četvrtak se slavi blagdan Uzašašća Gospodinova. Sv. Misa će biti u župnoj crkvi u 19.00 sati. U Laduču će na Uzašašće biti misa u 9:30 sati.

U nedjelju, 02. lipnja 2019. godine u 17.00 sati u Maclju će se održati spomen-Misa prigodom 74. obljetnice Križnoga puta, a predvodi je mons. Ivan Šaško, pomoćni biskup zagrebački. I ove godine organiziramo odlazak na tu Misu. I danas se možete upisati i preuzeti kartu. Cijena karte je 50 kuna

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas Koncila nam donosi reportažu sa mise o 74. godišnjici bleiburške tragedije. Glas Koncila donosi intervju sa dekanom KBF-a Marijom Cifrakom povodom 350. obljetnice Katoličkog bogoslovnog fakulteta. Glas koncila donosi i mnogo drugih zanimljivosti iz života Crkve u Domovini i svijetu.