Župne obavijesti 26. srpnja 2015

1. Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.
2. Tijekom ljeta, nedjeljom nema nedjeljne sv. Mise u župnoj crkvi navečer u 19.00 sati.
3. Župni ured ima ljetno radno vrijeme svakoga radnoga dana od 17.00 do 18.00 sati.
4. Naše hodočašće Majci Božjoj Bistričkoj imati ćemo u subotu 01. kolovoza. Zainteresirani se mogu prijaviti i rezervirati kartu za autobus nakon mise u sakristiji. Cijena je 50 kuna. Autobus u subotu polazi s Harmice u 6:00 sati, a ispred župne crkve u 6:30 sati.
5. Zahvaljujemo svima Vama koji doprinosite za potrebe Župe. Neka Vas Gospodin nagradi.
6. Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila, on nam donosi izvještaj s mladomisničkih slavlja diljem Hrvatske. Zanimljivu je kritiku zapadnim, neučinkovitim, kalkulantskim i podijeljenim zemljama uputila i jedna redovnica s. Hatune koja radi sa ženama i djevojkama koje su uspjele izbjeći na sjever Iraka. Što sve zamjera zapadnim zemljama pročitajte u ovom broju. Tu su i mnoge druge zanimljive činjenice.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

Vedran Bartula, sin Vjekoslava i Katice r. Knežević iz Zdenaca Brdovečkih