Župne obavijesti – 26. siječnja 2014.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 09.30 sati. Sv. Misa u župnoj crkvi radnim danom je u 18.00 sati.

Sv. Misa u u Ključu je u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Budući da su svećenici ovaj tjedan dužni prisustvovati svećeničkom Teološko – pastoralnom tjednu, župni ured neće raditi u utorak, srijedu i četvrtak.

Sljedeće nedjelje je blagdan Priklazanja Gospodinova – Svijećnica.  Uz blagdan Svijećnice imati ćemo blagoslov svijeća. Svijeće možete donijeti od kuće, a nešto svijeća će se moći i ovdje kupiti.

Obitelj Mavrić, čija je kuća nastradala u požaru, zahvaljuje svim župljanima koji su, bilo svojim novčanim prilogom, bilo radom, pomogli kako bi im se obnovila kuća.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila i Glasnik bl. Alojzija Stepinca. Glas koncila nam donosi mnoštvo vrijednih članaka od kojih izdvajamo reportažu o Molitvenoj osmini za jedinstvo kršćana. Zanimljiv je i teološki osvrt sa naslovom Zašto je abdicirao papa Benedikt XVI. Ima i mnoštvo drugih zanimljivih članaka.

Ženidbeni navještaj:

Krunoslav Filipčić, sin Stjepana i Marije r. Malkoč iz Brdovca i Ana Bartulović, kći Drage i Kate r. Pranjić iz Livna.

Vjenčanje: 01. ožujka 2014. u župi sv. Marka u Zagrebu.