Župne obavijesti – 26. kolovoza 2018.

21. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz srpanj i kolovoz nemamo Mise u selima, a od sljedeće nedjelje ćemo opet imati nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi u 19.00 sati.

Župni ured još ovaj tjedan ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Naše hodočašće na Trsat imati ćemo u subotu, 15. rujna 2018. godine. Od danas se možete upisiati za hodočašće i preuzeti kartu. Cijena hodočašća je 100 kuna.

Od katoličkoga tiska imamo Glas koncila. Glas koncila nam donosi reportažu sa žetvenih svečanosti Hrvata iz Subotice pod nazivom Dužijanca, koje su se ove godine prvi put održale u Zagrebu. Glas koncila nam donosi i zanimljiv razgovor s psihijatricom dr. Saneom Mihaljević pod naslovom Konzervativnija stajališta zapravo su zdravija. Uz ostale članke Glas koncila donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Zašto napad na kršćanske vrijednosti.

ženidbeni navještaj:

Vedran Ivanušić, sin Vlade i Vesne r. Zrinjanin iz Šibica

Anđela Katalenić, kći Stjepana i Kate r. Bašić iz Šibica.

Vjenčanje: 08. rujna 2018. u župi sv. Josipa radnika u Gajnicama.

Matko Pecotić, sin Vanje i Ane r. Jandrić iz župe sv. Terezije od Djeteta Isusa iz Zagreba

Lea Jelena Lazić, kći Dušana i Ljiljane r. Šikoronja iz Ključa Brdovečkog.

Vjenčanje: 01. rujna 2018. u župi sv. Terezije od Djeteta Isusa u Zagrebu.

Domagoj Mihović, sin Siniše i Gordane r. Jambrošić iz župe sv. Ivana Bosca iz Podsuseda

Petra Horvatić, kći Vlade i Snježane r. Tomasegović iz Brdovca.

Vjenčanje: 22. rujna 2018.