Župne obavijesti – 25. siječnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati.

Kroz ovaj tjedan je Mise u Ključu u srijedu u 17.00 sati, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Ministranti imaju susret subotom nakon večernje sv. Mise u crkvi.

Dekanatsko hodočašće mladih u Torino i Milano biti će u Uskrsnom tjednu od 5. do 9. travnja 2015. godine. Cijena je 1000 kuna. Zainteresirani se mogu javiti u župni ured.

U utorak, srijedu i četvrtak župni ured neće raditi pa ako ste zbog nečega planirali doći u župni ured dođite ili u ponedjeljak ili u petak. Za neodgodive slučajeve možete nas kontaktirati navečer poslije sv. Mise u sakristiji.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila. Glas koncila nam donosi reportažu s Filipina gdje je Papa predvodio najveće misno slavlje u povijesti Crkve. Glas koncila donosi i članak u povodu atentata na djelatnike satiričnoga časopisa u Parizu pod naslovom Ne mogu se zbijati šale s vjerom. Glas kocila također donosi odjeke sa susreta Molitvene osmine za jedinstvo kršćana koja završava danas. Ima i mnoštvo drugih vrijednih članaka.