Župne obavijesti – 25. lipnja 2017.

12. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima kroz ovaj tjedan su: u Prigorju u utorak, a u srijedu u Ključu u 18.00 sati. U Drenju ovaj tjedan nećemo imati sv. Misu.

Od sljedeće nedjelje prelazimo na ljetni raspored Misa. Pa tako od sljedeće nedjelje kroz srpanj i kolovoz nećemo imati nedjeljnu večernju sv. Misu.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportažu sa svečenićkoga ređenja koje je bilo prošle subote u Zagrebu. Uz ostale vrijedne članke Glas koncila donosi i zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Vodstva su ipak premalo učinila.

ženidbeni navještaj:

Damjan Medjimurec, sin Drage i Sanje r. Barišić iz Zdenaca Brdovečkih

Gabrijela Sara Hilc, kći Marijane Hilc iz Brdovca.

Vjenčanje: 19. kolovoza 2017.

Goran Anić, sin Marka i Zdenke r. Flat iz župe Ivanja Reka

Petra Curiš, kći Nenada i Sanje r. Nadinić iz Laduča.

Vjenčanje: 12. kolovoza 2017. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *