Župne obavijesti – 25. kolovoza 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

21. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan sv. Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz tjedan nemamo sv. Mise u selima.

Od sljedeće nedjelje ćemo imati večernju sv. Misu u župnoj crkvi u 19.00 sati.

Naše hodočašće na Trsat imati ćemo u subotu, 14. rujna 2019. godine. Od danas se možete upisiati za hodočašće i preuzeti kartu. Cijena hodočašća je 100 kuna.

Hodočašće mladih naše Nadbiskupije u Nacionalno svetište Majke Božje bistričke biti će 7. i 8. rujna 2019. godine. Mladi zainteresirani za hodočašće mogu se do sljedeće nedjelje javiti našemu župnom vikaru vlč. Majku ili animatorici Antoniji Okun.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas konicla nam donosi poruke naših nadbiskupa i biskupa koje su izrekli prigodom svetkovine Velike Gospe, te zanimljiv kometar glavnoga urednika koji se osvrće na to kako su neki mediji prenjeli poruke naših biskupa uz svetkvoinu Velike Gospe. Uz ostale zanimljive članke, Glas koncila donosi razmišljanje pod naslovom Važnost domovine i vlastitih korijena.

ženidbeni navještaj:

Hrvoje Josip Grill, sin Mladena i Jasne r. Mesir iz Šibica

Doroteja Vuk, kći Ivana i Ivanke r. Kompesak iz župe sv. Ivana Nepomuka, Stupnik-Lučko.

Vjenčanje: 13. rujna 2019. u župi sv. Ivana Nepomuka, Stupnik-Lučko.