Župne obavijesti – 24. svibnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz tjedan sv. Misa u Ključu će biti u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Naš mali dječji zbor Plamenčići i glazbenici pripremaju sv. Misu zahvalnicu i koncert u subotu, 30. svibnja 2015. godine u 19.00 sati u župnoj crkvi.
Pozivamo djecu, roditelje, učitelje, i prijatelje da dođu i da zajedno zahvalimo dragome Bogu za sve darove koje smo primili tijekom ove školske godine. Dođite i dajte podršku našim pjevačima i sviračima kako bismo i dalje nastavili rast u ljubavi prema Bogu i domovini.

07. lipnja 2015. godine u 17.00 sati u Maclju će se održati spomen-Misa prigodom 70. obljetnice križnoga puta. I ove bismo godine željeli organizirati odlazak na tu Misu. Cijena karte je 50 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportažu s Komemoracije u povodu 70. obljetnice bleiburške tragedije i križnoga puta. Uz ostale zanimljive članke Glas koncila donosi razgovor sa Robertom Tomićem o tome kako se izvući iz ropstva klađenja i kladionica. Glas koncila donosi i moge druge vrijedne i zanimljive članke.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

1. Matej Petrović, sin Blaženka i Sanje r. Dodik iz Laduča
Barbara Tatjana Lopatić, kći Ivana i Terezije r. Kušević s Harmice.

Vjenčanje: 19. lipnja 2015.