Župne obavijesti – 24. siječnja 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati.

Mise u selima su po sljedećem rasporedu, u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

U utorak, srijedu i četvrtak župni ured neće raditi pa ako ste zbog nečega planirali doći u župni ured dođite ili u ponedjeljak ili u petak. Za neodgodive slučajeve možete nas kontaktirati navečer poslije sv. Mise u sakristiji.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila. Glas koncila donosi reportažu iz Sarajeva s proslave 25. obljetnice biskusptva kardinala Vinka Puljića. Glas koncila donosi jedan posebno zanimljiv članak pod naslovom Kakve su posljedice ovisnosti o televiziji i internetu – važno upozorenje roditeljima o negativnim stranama televizije i interneta.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:
Tomislav Vučak, sin Josipa i Zdravke r. Balić iz Prigorja Brdovečkog
Mihaela Jularić, kći Ante i Janje r. Orić iz Prigorja Brdovečkog.
Vjenčanje: 14. svibnja 2016.

Ivan Kafadar, sin Vlade i Marice r. Martinović iz Brdovca
Antea Gavran, kći Mirka Ljevara i Marice r. Gavran iz Zagreba.
Vjenčanje: 17. rujna 2016. u KraljevomVrhu

Matija Katušić, sin Damira i Mirjane r. Horvat iz Zdenaca Brdovečkih
Renata Antonija Lopatić, kći Gordana i Jadranke r. Kositer iz Prudnica.
Vjenčanje: 02. srpnja 2016.