Župne obavijesti – 23. veljače 2014.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 09.30 sati. Sv. Misa u župnoj crkvi radnim danom je u 18.00 sati.

Sv. Misa u u Ključu je u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

U utorak, u okviru kateheza za odrasle, održati će se molitveni susret za krizmanike i roditelje krizmanika. Molitveni susret će biti održan u župnoj crkvi. Susret započinje sa sv. Misom u 18.00 sati i obavezan je za krizmanike i njihove roditelje. Na susret mogu doći i ostali vjernici.

Kateheze za mlade održavaju se petkom u 21.00 sat. Te kateheze su priprema za susret katoličke mladeži u Dubrovniku 26. i 27. travnja, te su obavezni za one koji su se prijavili za susret.

Susreti za ministrante održavaju se subotom u 13.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila i Vjesnik biskupa Langa. Glas koncila nam  donosi mnoštvo zanimljivih i vrijednih članaka od kojih izdvajamo komentar glavnoga urednika pod naslovom Je li u Hrvatskoj istina poželjna. Zanimljiv je i razgovor s predsjednikom HVIDRA-e Črnomerec, Renatom Šelj pod naslovom Vlada umanjuje ulogu branitelja. Novi Glas koncila donosi i vijest o Obnovi bračnih zavjeta koje smo imali na valentinovo u našoj župi.

Ženidbeni navještaj:

1. Ante Jeleč, sin Joze i Milke r. Marić iz Prudnica

Maja Weldt, kći Veljka i Enise r. Bikić iz Brdovca.

Vjenčanje: 03. svibnja 2014.

2. Ivan Lokmer, sin Ivice i Marice r. Vuković iz Zaprešića

Dijana Ana Mirt, kći Marijana i Biserke r. Šuler iz Brdovca.

Vjenčanje: 26. travnja 2014.