Župne obavijesti – 23. travnja 2017.

2. VAZMENA NEDJELJA

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima kroz ovaj tjedan su po uobičajenom rasporedu, u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportažu s proslave Uskrsa diljem Domovine. Novi broj Glasa koncila nam donosi intervju s dr. Tamarom Turza-Bogdan pod naslovom Slobodno i bez straha govoriti hrvatski. Glas koncila nam donosi razgovor sa s. Jelenom Lončar, ravnateljicom Caritasa Zagrebačke nadbiskupije u kojemu ona govori o radu Caritasa u 2016. godini. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ženidbeni navještaj:

Kristijan Rasi, sin Prena i Marte r. Bibaj iz Šibica

Petra Čeranić, kći Daria i Diane r. Zorko iz župe Marija Gorica.

Vjenčanje: 12. svibnja 2017.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *