Župne obavijesti – 23. kolovoza 2020.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

21. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima nećemo imati do jeseni.

Nedjeljom nemamo večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Za sve što trebate u župnom uredu molimo Vas da se javite najprije telefonom ili elektroničkom poštom. Župni ured ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 – 18.00 sati.

Molimo Vas da se pridržavate epidemioloških mjera i socijalne distance.

Sljedeće nedjelje će se našoj župnoj zajednici predstaviti novi upravitelj župe vlč. Danijel Hačko i župni vikar vlč. Matija Novački.

Od katoličkoga tiska Glas koncila je prošle nedjelje izašao kao dvobroj, a novi će izaći sljedeće nedjelje.