Župne obavijesti – 22. veljače 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati.

Kroz ovaj tjedan je Mise u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Kroz Korizmu petkom i nedjeljom prije Sv. Mise imamo pobožnost Križnoga puta. Križni put počinje u 17.30 sati.

U petak ćemo imati roditeljski sastanak za roditelje kandidata za Prvu Pričest. Sastanak počinje sa sv. Misom u 18.00 sati. Molimo roditelje da se svakako odazovu.

Kateheze za Krizmu i Prvu Pričest odvijaju se po uobičajenom rasporedu. Krizma će biti 02. svibnja 2015. godine, a Prva Pričest 10. svibnja 2015. godine za sve Prvopričesnike.

Ministranti imaju susret subotom nakon večernje sv. Mise u crkvi.

Još imamo nekoliko slobodnih mjesta za hodočašće u Rim. Zainteresirani se mogu javiti u Župni ured.

Od katoličkog tiska imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam u novome broju donosi uz početak Korizme poziv pape Franje vjernicima na odbacivanje ravnodušnosti. Glas koncila također donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Platforma za bolju Hrvatsku te mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.