Župne obavijesti – 22.travnja 2012.

Danas je treća vazmena nedjelja.

Svete mise su u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati, a u četvrtak nakon mise imamo klanjanje.

Sveta misa u Ključu će biti u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

U četvrtak, 26. travnja u 20.00 sati održati će se roditeljski sastanak za roditelje krizmanika.

Budući da je krizma blizu, važno je da se roditelji odazovu na ovaj sastanak kako bi dobili potrebne informacije vezane uz krizmu, kako nebi bilo zabuna i nejasnoća prilikom podjele sakramenta krizme.

Sljedeće nedjelje u našoj župi gostovati će vlč. Đuro Zrakić, svećenik i pisac poznate knjige ” Svi me vole samo tata ne “. Ujedno će se moći kupiti i njegove knjige.

Susreti ministranata održavaju se subotom nakon večernje sv. mise.

Susreti za mlade održavaju se petkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

Od katoličkoga tiska stigao je novi broj Glasa koncila.