Župne obavijesti – 22.srpnja 2012.

Danas je 16. nedjelja kroz godinu.

Svete mise su u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Do mjeseca rujna nema nedjeljne večernje sv. mise u župnoj crkvi.

Naše hodočašće na Mariju Bistricu biti će 04. kolovoza 2012.god. Cijena prijevoza autobusom je 50 kuna. U župnom uredu možete uplatiti za put i uzeti kartu. Prijave primamo do četvrtka 26. srpnja 2012.god.

Župni ured ima ljetno radno vrijeme. Od ponedjeljka do petka od 17.30. do 18.30 sati.Oni kojima to vrijeme ne odgovara, a imaju potrebu nešto obaviti u župnom uredu, mogu se telefonski dogovoriti sa dežurnim svećenikom za koji drugi termin.

Zahvaljujemo svima Vama koji doprinosite za potrebe župe. Neka Vas Gospodin nagradi. Vama koji odlazite na godišnje odmore želimo da vam odmor bude za duh i tijelo okrepljujuć.

Od katoličkog tiska stigao je novi broj Glasa koncila. Uz Glas koncila u novome broju dolazi zanimljiv komentar glavnog urednika pod naslovom » Crni petak «, te druge reakcije na izglasavanje zakona o Medicinski potpomognutoj oplodnji. Zanimljiv je i članak pod naslovom » Skala vrednovanja u Hrvatskoj « o krivo postavljenim vrijednostima koje se stavljaju pred nas.