Župne obavijesti – 22. siječnja 2017.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati .

Mise u selima su po redovitom rasporedu, u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

U utorak, srijedu i četvrtak župni ured neće raditi pa ako ste zbog nečega planirali doći u župni ured dođite ili u ponedjeljak ili u petak. Za neodgodive slučajeve možete nas kontaktirati navečer poslije sv. Mise u sakristiji.

U tijeku je Molitvena osmina za jedinstvo kršćana i traje do 25. siječnja. U našemu dekanatu će biti Euharistijsko slavlje večeras u 19.00 sati u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.

Susret Hrvatske katoličke mladeži će se ove godine održati u Vukovaru, 29. i 30. travnja 2017. godine. Zainteresirani za odlazak na susret mogu se za informacije i prijavu javiti vlč. Marku, župnom vikaru.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila. Glas koncila donosi reportažu s misnoga slavlja prigodom 25. obljetnice priznanja Republike Hrvatske. Glas koncila donosi i zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Čas je drugačijega postupanja. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.

ženidbeni navještaj:

Hrvoje Marenić, sin Anđelka i Željke r. Kovačić iz župe Marije Pomoćnice iz Zagreba, Knežija

Maja Doračić, kći Stjepana i Olgice r. Štritof iz Šibica.

Vjenčanje: 03. lipnja 2017.

Tomislav Faustin Jakolić, sin Slavka i Renate r. Pleško iz župe sv. Terezije iz Zagreba, Miramarska

Ena Romana Miškulin, kći Damira i Vesne r. Živoder iz Prigorja Brdovečkog.

Vjenčanje: 17. svibnja 2017.