Župne obavijesti – 22. rujna 2013.

Danas je 25. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 19.00 sati.

Ovaj tjedan Mise po selima će biti u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Naše sestre Milosrdnice u petak, 27. rujna 2013. godine slave svoga utemeljitelja i nebeskog zaštitnika sv. Vinka Paulskog. Sv. Vinka ćemno proslaviti u našoj župnoj crkvi u petak u 19.00 sati svečanom sv. Misom. Pozivamo sve zboraše i prijatelje na ovu misu kako bismo uzveličali ovaj dan.

Organiziramo jednodnevno hodočašće u Padovu u svetišta sv. Leopolda Mandića i sv. Antuna. Hodačašće će biti 19. listopada 2013. godine, a cijena je 170 kuna. Zainteresirani se mogu javiti u župni ured. Ima još samo nekoliko mjesta u drugom autobusu.

Pod pokroviteljstvom Ureda za pastoral mladih naše Nadbiskupije i u organizaciji udruge Ekosspiritus 12. i 13. listopada 2013. godine održati će se Planinarski Križni put na trasi Kerestinec – Klinča sela – Okićka sv. Marija. Za informacije i prijave se možete javiti g. Stjepanu Peteku ili u Župni ured.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila. Glas koncila nam donosi reportažu sa zadušnice dvadesete obljetnice pokolja na Uzdolu. Zanimljiv je komentar glavnoga urednika pod naslovom Što sve otkriva jedna provala. Ima i mnoštvo drugih članaka koje vrijedi pročitati.