Župne obavijesti – 22. lipnja 2014.

Sv. Mise su danas u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz tjedan sv. Misa u Ključu će biti u srijedu, a u Prigorju u petak u 18.00 sati.

U petak slavimo svetkovinu Presvetoga Srca Isusova. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 19.00 sati.

Sljedeće nedjelje slavimo svetkovinu sv. Petra i Pavla. Sv. Mise u župnoj crkvi su po nedjeljnom rasporedu. Isto tako, sljedeće nedjelje ćemo proslaviti i dan Ključa. U Ključu ćemo imati Misu i procesiju. Procesija započinje u 10.30 sati od križa, a odmah nakon procesije slijedi sv. Misa.

Hvala svima koji ste se na bilo koji način angažirali oko proslave župnoga blagdana, a osobito našemu župnom zboru, našim zvonarima – ob. Regvart i gđi. Maci i ostalima koji su pomagali da nam crkva bude čista i uredna.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi mnoge zanimljive i vrijedne članke te vijesti iz života Crkve u domovini i svijetu od kojih izdvajam reportažu s proslve sv. Vida u Rijeci. Glas koncila nam također donosi članak pod naslovom Molitva – lijek za dušu i tijelo.