Župne obavijesti – 21. travnja 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

USKRS

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati. Danas imamo i sv. Misu u Ključu u 17.00 sati.

Sutra, na Uskrsni ponedjeljak sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30. Sutra nemamo večernju Misu u župnoj crkvi.

Mise u selima kroz ovaj tjedan su: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak nećemo imati sv. Misu.

Hvala svima koji su aktivno sudjelovali u obredima Svetoga trodnevlja te tako doprinjeli da nam obredi budu svečani: đakonu, ministrantima, čitačima i zboru. Hvala i zvonarima koji su uredili i pripremili crkvu. Hvala i svima Vama dragi župljani koji ste svojim prisutstvom i molitvom učinili ove dane svečanjima.

Od katoličkoga tiska danas imamo Uskrsni broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi Uskrsne poruke hrvatskih biskupa. Glas koncila donosi i tekst o velikom požaru na pariškoj kaedrali Notre-Dame. Uz ostale zanimljive članke Glas koncila donosi komentar glavnoga urednika pod naslovom Gaženje ili svjedočenje ideala u kojem glavni urednik govori o katolicima koji se nalaze na važnim položajima u društvu te o tome svjedoče li oni i tamo svoju vjeru.

ženidbeni navještaj:

Antonio Kafadar, sin Tihomira i Slavice r. Barnjak iz Šenkovca

Bernarda Matić, kći Drage i Jelene r. Perković iz župe Marije Kraljice apostola iz Zaprešića.

Vjenčanje: 10. svibnja 2019. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.