Župne obavijesti – 21.travnja 2013.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati, a u četvrtak nakon mise imamo klanjanje.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu, a u Prigorju u petak u 18.00 sati.

U četvrtak, 25. travnja 2013. godine nakon sv. Mise i klanjanja, u 20.00 sati, održati će se kratki roditeljski sastanak za roditelje krizmanika da bismo utvrdili ono što smo dogovarali na prošlom sastanku.

Vjeronauk za krizmanike i prvopričesnike održava se po već uobičajenom rasporedu.

Od ravnatelja naše škole dobili smo obavijest da je u planu osnivanje Glazbene škole u Brdovcu. Ukoliko želite podržati osnivanje Glazbene škole, možete u sakristiji, ukoliko još niste potpisali, potpisati peticiju kao podršku za osnivanje škole.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi mnoge zanimljive članke, a među njima nekoliko članaka o današnjoj nedjelji Dobroga Pastira koja je posvećena molitvi za duhovna zvanja. Isto tako, Glas koncila nam donosi opširni izvještaj sa zasjedanja HBK pod naslovom Potrebno je hrabro i odvažno braniti kršćanska načela.